Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujdes me shpejtësinë/ Policia e Strugës gjobit 20 shofer!

Kujdes me shpejtësinë/ Policia e Strugës gjobit 20 shofer!

Më 27 dhe 28 janar 2024, në periudhën nga ora 23:00 deri në ora 05:00, në zonën e Strugës janë kryer kontrolle të intensifikuara të qarkullimit rrugor, shkruan Struga Ekspres.

“Njëkohësisht, nga ana e punonjësve të policisë janë konstatuar dhe sanksionuar 20 drejtues mjetesh të cilët drejtonin me shpejtësi më të madhe se ajo e lejuar”, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments