Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKujdes me shpejtësinë/ 20 strugan dënohen nga policia

Kujdes me shpejtësinë/ 20 strugan dënohen nga policia

Më datë 24.05.2024, në periudhën prej orës 08:00 deri në ora 14:00, në zonën e SPB- Ohër janë ndërmarrë kontrolle të intensifikuara në komunikacion.

Njëkohësisht, zyrtarët policorë ndaluar 49 drejtues mjetesh të cilët brenda dhe jashtë qytetit kanë drejtuar makinën me shpejtësi më të madhe se norma e lejuar, prej tyre 10 në Ohër, 20 në Strugë dhe 19 në Kërçovë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments