Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKSI sot diskuton për situatën aktuale me virusin

KSI sot diskuton për situatën aktuale me virusin

Komisioni për Sëmundjet Infektive do të mbajë sot mbledhje për të diskutuar situatën me coronavirusin në Maqedoni.

Për momentin mbeten të vlefshme masat për mbajtjen e detyrueshme të maskës në transportin publik, qendrat shëndetësore, farmacitë, shtëpitë e të moshuarve dhe personave me aftësi të kufizuara.

Vaksinimi për dozën e katërt kundër coronavirusit është gjithashtu duke u zhvilluar. Dozën e katërt mund ta marrin të gjithë qytetarët mbi 18 vjeç që kanë marrë tre doza të vaksinës kundër Covid-19, në të gjitha pikat e vaksinimit pa termin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments