Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKryetari i Këshillit Komunal në Strugë z.Resul Kaba uroi 28 Nëntorin nga...

Kryetari i Këshillit Komunal në Strugë z.Resul Kaba uroi 28 Nëntorin nga Llabunishti Kuq e Zi (FOTO)

Kryetari i këshillit komunal në Strugë, z.Resul Kaba në një manifestim kulturoro-artistik në Llabunisht të Strugës, uroi të gjithë shqiptarët e Llabunishtit Gëzuar 28 Nëntorin duke ju uruar mbarësi dhe gëzofshim shume festa të tjera.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments