Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAleanca për Shqiptarët në Strugë, uron 28 Nëntorin

Aleanca për Shqiptarët në Strugë, uron 28 Nëntorin

Të nderuar struganë!

Në emër të Kryetarit të Degës së Aleancës për Shqiptarët – Strugë, në emër të grupit të këshilltarëve të Aleancës për Shqiptarët në Keshillin e Komunës së Strugës, dua t’jua përkujtoj më shumë se sa t’ua uroj festën e 28 Nëntorit!

Më shumë se sa si festë 28 Nëntorin ne e përcjellim vit pas viti si një mesazh që nuk duhet harruar e ai është: Bashkimi, ruajtja e identitetit tonë dhe zhvillimi.

Të gjithë shqiptarëve ua uroj festën e flamurit. Le të jetë 28 nëntori, një moment reflektimi, kurse flamuri kombëtar flakadar i përjetshmëm si udhërrëfyes!

Bashkim, qëndresë, zhvillim! Këto janë urimet dhe qëllimet tona.
Nga zemra gëzuar festat e nëntorit e në veçanti ditën e flamurit!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments