Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKrisin armët, një person në rrezik jete, ja emri!

Krisin armët, një person në rrezik jete, ja emri!

Një person është në rrezik jete pasi është qëlluar me 4-5 plumba para disa casteve në Shkup, shkruan Gazeta Lajm. Sipas agjencisë së lajmeve MIA rasti ka ndodhur në Lagjen Aerodrom të Shkupit. I plagosur ka mbetur Martin Janushev, futbollist maqedonas, i cili ka marrë plagë në kokë dhe në qafë, kanë thënë burime policore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments