Sunday, March 26, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniKrisin armët, një person në rrezik jete, ja emri!

Krisin armët, një person në rrezik jete, ja emri!

Një person është në rrezik jete pasi është qëlluar me 4-5 plumba para disa casteve në Shkup, shkruan Gazeta Lajm. Sipas agjencisë së lajmeve MIA rasti ka ndodhur në Lagjen Aerodrom të Shkupit. I plagosur ka mbetur Martin Janushev, futbollist maqedonas, i cili ka marrë plagë në kokë dhe në qafë, kanë thënë burime policore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments