Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKovaçevski ka një kërkesë për Ramën

Kovaçevski ka një kërkesë për Ramën

Kryeministri i Maqedonisë së veriut, Dimitar Kovaçevski në Forumin Strategjik të Bledit që po mbahet në Slloveni, ka treguar dy dëshirat e tij, transmeton TV21.

“Kam dy dëshira, njëra është që të bëjmë më të mirën në kuadër të reformave dhe në kuadër që BE-ja të gjejë forcë që ta vendos zgjerimin në pozitën e prioritetit, prandaj po them se synimi i 2030 është i arritshëm dhe dëshira e dytë është që Edi të tregojë edhe një batutë”, tha Kovaçevski.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments