Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShëndetësiKoronavirusi i merr jetën gazetarit Artjan Tepelena

Koronavirusi i merr jetën gazetarit Artjan Tepelena

Gazetar Artjan Tepelena është ndarë nga jeta në moshën 58-vjeçare. Shkak i vdekjes së tij ka qenë Covid-19, dhe prej një muaji ai ndodhej në Sanatorium ku merrte trajtim mjekësor.

Tepelena ka qenë gazetar, kryeredaktor në TVSH, drejtor i lajmeve në TV Alba dhe së fundmi ishte pjesë e TVSCAN me një emision të tijin. Ai është vëllai i ambasadorit Ilir Tepelena./albeu.com

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments