Thursday, June 1, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiKomuna e Strugës: Struga humbi një nga mjekët më të shquar

Komuna e Strugës: Struga humbi një nga mjekët më të shquar

🎗 Mjeku Vlado Koçoski e humbi betejën. Struga humbi një nga mjekët më të shquar dhe me ndikim. Banorët e Strugës humbën një bashkëqytetar të palodhur dhe gjithnjë të gatshëm për të ndihmuar. Ai punonte me përkushtim dhe meritonte respektin e bashkëqytetarëve të tij.
Komuna e Strugës shpreh ngushëllime për familjarët dhe miqtë e tij. U prehtë në qetësi!

Komuna e Strugës

🎗 Доктор Владо Кочоски ја загуби битката. Струга изгуби еден од најистакнатите и влијателните доктори. Стружани загубија сограѓанин кој беше неуморен и секогаш подготвен да им помогне. Посветено ја работеше својата работа и заслужено ја носеше почитта од своите сограѓани.
Општина Струга изразува сочувство до семејството и пријателите. Нека почива во мир!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments