Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKoha me vranësira dhe reshje shiu, temperatura deri më 13 gradë

Koha me vranësira dhe reshje shiu, temperatura deri më 13 gradë

Mo.ti në vend do të jetë me vranësira, paradite me reshje të mëdha në disa vende edhe të rrëmbyeshme të shiut (mbi 20 l/m2), ndërsa në malet më të larta të borës. Nga orët e mbrëmjes kah e enjtja në rajonet malore në disa vende do të ketë kushte për paraqitje të shiut të ngrirë. Do të fryjë erë mesatare deri e përforcuar juglindore më e theksuar përgjatë Vardarit dhe në pjesët lindore.

Temperatura minimale do të ulet në një 1 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 13 gradë Celsiusë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me temperaturë minimale prej 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 10 gradë Celsiusë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments