Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaKjo mjeke maqedonase, kreu marrëdhënie seksuale me pacientët, suspendohet (FOTO)

Kjo mjeke maqedonase, kreu marrëdhënie seksuale me pacientët, suspendohet (FOTO)

Mjekja e njohur Biljana Nikollova është suspenduar nga puna, sepse i ka prekur pacientët në organet gjenitale, e pastaj ka kryer marrëdhënie me ta, shkruajnë mediumet maqedonase.

Biljana Nikollova Trask është mjeke në Brouken Hill në Australi, e cila pacientëve u ka ofruar marrëdhënie seksuale pas kontrollimit të organeve gjenitale. Ajo pacientëve u ka ofruar seks, keshilla mjekësore dhe rezultate të pasqyrës së gjakut përmes facebookut, transmeton Gazeta Lajm.

Rasti i saj ka filluar të zbulohet pasi gruaja e njërit prej pacientëve e ka zbuluar tradhtinë e tij me mjekun. Për këtë arsye kjo mjeke është suspenduar tani për 3 muaj.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments