Thursday, February 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKjo komunë shqiptare zgjodhi sekretarin maqedonas

Kjo komunë shqiptare zgjodhi sekretarin maqedonas

Komuna e Tetovës prej sot për sekretar komune do të ketë Sllavica Serafimovska, kuadër i LSDM. Ky informacion ësht bërë i ditur nga burimet e LSDM në komunë.
Si rezultat i bashkëpunimit parazgjedhor mes BDI dhe LSDM në postin e sekretarit të komunës emërohet Sllavica Serafimvoska, kuadër i LSDM nëpunëse në komunë. Kjo ka qenë marrëveshja me koalicionin LSDM, Pritet që LSDM të drejtojë edhe me dy sektorë të komunës. Më parë këtë post e ka ushtruar Teuta Xhaferi nga BDI-ja

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments