Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëKjo është Eliona, këngëtarja shqiptare nga Struga që shkëlqen në Suedi (VIDEO)

Kjo është Eliona, këngëtarja shqiptare nga Struga që shkëlqen në Suedi (VIDEO)

Ajo është një sensacion në Suedi dhe është një nga ato këngëtare të cilat ka marrë vëmendjen e kritikëve muzikorë, vendet e para në hit parade-t suedeze dhe që na bën krenar pasi sado e lindur në Malmö të Suedisë ajo është shqiptare dhe prezantohet kudo si e tillë.Është këngëtarja Eliona Qyra e cila sapo nxjerrë këngën e saj më të re “Amor”, këngë e cila ka pushtuar menjëherë tregun muzikor suedez dhe më gjerë!Ndjehuni krenar me shqiptaren nga Struga e cila i shtohet listës së Dua Lipës, Rita Orës apo Era Istrefit.lShijoni Eliona Qyrën me zërin e saj që ka rrëmbyer miliona zemra mbarë Evropës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments