Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShëndetësiKISHTE 360 KG,TANI KA 90 KG

KISHTE 360 KG,TANI KA 90 KG

GRUAJA NGA 360 KG QE MBANTE MBI SUPE, HUMBI 270 NE PAK KOHE

Rosales vendosi që bëj një rikthim në jetë dhe që nga viti 2011 ajo filloi të fitojë shumë peshë, ku arriti në 360kg. Ajo humbi shumicën e peshës së saj me 11 operacione, duke përfshirë një procedurë shtesë për heqjen e mishit dhe të lëkurës.
Por, tani ajo ka hequr shumicën e peshës së saj dhe thotë se më herët jetonte për të ngrënë kurse tani han për të jetuar.(FOTO)

SH2

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments