Monday, October 2, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKim Mehmeti: Krerët e BESË-s janë bërë budallenjë dhe të pa besë

Kim Mehmeti: Krerët e BESË-s janë bërë budallenjë dhe të pa besë

Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti, i ka komentuar zhvillimet e fundit që po ndodhin në Lëvizjen BESA, përcjell agjencia e lajmeve INA.

Përcarje absurde dhe e pakuptueshme më duket kjo tek Lëvizja BESA. Kjo për faktin se nuk kanë cfarë të ndajnë. Por si duket ndajnë budallakinë e tyre.

Partitë shqiptare u bërë strehimore e njerëzve të paaftë dhe pa formuar”, thekson Mehmeti.

Sipas tij, krerëve të BESË-s më shumë ju interesojnë vulat e partitë sesa 60 mijë votuesit e tyre. “Kjo është një pabesi dhe këta njerëz duhet të dënohen. Kjo është tragjike”, shprehet ai.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments