Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAksident i rëndë në afërsi të fshatit Kosel

Aksident i rëndë në afërsi të fshatit Kosel

Në rrugën magjistrale Ohër-Resnjë në afërsi të fshatit Kosell, mbrëmë ka ndodhur një aksident tarfiku ku një person ka marr lëndime të rëndë.Aksidenti ka ndodhur ndërmjet një makine me targa të Manastirit e drejtuar nga një qytetar i Ohrit, si dhe një makinë po me traga të Manastirit e drejtuar nga një qytetarë i këtij qyteti.Me lëqndime të rëndë ka përfunduar qytetari nga Ohri i cili pas trajtimit në Spitalin e Traumës në Ohër, është transportuar drejt Spitalit Klinik të Shkupit.Në vendngjarje ishin edhe ekipet hetimore njofton policia e Ohrit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments