Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKëto janë çmimet e reja të naftës dhe benzinës

Këto janë çmimet e reja të naftës dhe benzinës

Çmimi i benzinës pas mesnate do të rritet për gjysmë denari, ndërsa pmimi i naftës do të ulet për 1 denarë, përcjell TV21. Përveç naftës, për gjysmë denari do të ulet edhe çmimi i vajit ekstra të lehtë.

Çmimet e derivateve sipas vendimit të fundit të KRRE-së:

Benzina BS-95 – 83,0 den/l

Benzina BS-98 – 85,0 den/l

Nafta – 77,0 den/l

Vaji ekstra i lehtë – 75,5 den/l

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments