/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Këngëtarja strugane Leonora Ajdari fiton çmimin “Grand Prix the Best” në  Prishtinë (FOTO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Këngëtarja strugane Leonora Ajdari fiton çmimin “Grand Prix the Best” në Prishtinë (FOTO)

Mbrëmë u mbajt edicioni i III i Grand Prix the Best, në RTV 21 Prishtinë, njofton Struga Ekspres.

Mes artistëve që u vlerêsuan nga kjo ngjarje artistike, ishte edhe këngëtarja e njohur strugane, Leonora Ajdari-Leo ku u dekorua me çmimin “Grand Prix the Best” nê Prishtinë.

Leonora Ajdari është një nga këngêtaret e suksesshme në Strugë dhe më gjerë.
(Struga Ekspres)

December 28, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres