Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëKëngëtari i njohur nga Struga, Guximtar Rushani dhe Elita Ziberi publikojnë këngën...

Këngëtari i njohur nga Struga, Guximtar Rushani dhe Elita Ziberi publikojnë këngën dhe videoklipin e ri (VIDEO)

GUXIMTAR RUSHANI DHE ELITA ZIBERI PUBLIKOJNË KËNGËN DHE KLIPIN E RI
Këngëtari strugan Guximtar Rushani dhe këngëtarja e njohur nga Tetova Elita Ziberi kanë publikuar këngën dhe klipin e tyre më të ri që mban titullin “Po t’jemi bashkë ne të dy”.
Bëhet fjalë për një këngë të vjetër shkodrane e cila është përpunuar dhe orkestruar me mjeshtëri nga muzicienti dibran që jeton dhe vepron në Norvegji Atdhe Marku. Kurse realizimi i videoklipit vjen si rezultat i punës së palodhshme të Vullnet Ibraimit dhe audio dhe video produksionit të tij “BOEN Production”.
Këngëtarët në fjalë tregojnë se janë shumë të kënaqur nga realizimi i këtij bashkëpunimi, duke e ditur që tregut muzikor shqiptar i sjellin një përpunim të mirë realizuar të një këngëje të vjetër dhe të dashur për publikun shqiptar anë e mbanë.
Pritet që ky klip dhe kjo këngë të pranohet ngrohtësisht nga publiku shqiptar.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments