Sunday, June 4, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeKulturëKëngëtarët strugan Leonora Ajdari (LEO) dhe Faton Sadiku vijnë me videoklipin e...

Këngëtarët strugan Leonora Ajdari (LEO) dhe Faton Sadiku vijnë me videoklipin e ri të këngës “Zjarr i ndezur” (VIDEO)

Këngëtarja e njohur strugane,Leonora Ajdari (LEO) e cila ka paralajmëruar këngën dhe videoklipin më të ri “Zjarr i ndezur, në bashkëpunim me Faton Sadikun sonte është prezantuar në kanalin “YOUTUBE”,informon Struga Ekspres.

Kjo këngë është orkestruar nga Armend Stafai kurse videoklipin e ka realizuar Vullnet Ibrahimi!

Leo Ajdari është një nga këngëtaret e njohura të skenës shqiptare e cila është prezantuar para publikut me këngë të mrekullueshme shqiptare.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments