Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKazinot dhe bastoret të "marrin frymën" në Strugë

Kazinot dhe bastoret të “marrin frymën” në Strugë

Kazinotë, bastoret në qytetin e Strugës janë vendet më të frekuentuara nga qytetarët e Strugës,shkruan Struga Ekspres.

Në Struge në cdo cep të qytetit gjenden kazino dhe bastore të ndryshme,madje ata i sheh edhe në zemër të Strugës.Varfëria dhe papunësia e madhe që ka pushtuar qytetin dhe sidomos të rinjte,bëjnë që të gjitha rrugët ti dergojnë në kazino dhe bastore,duke shpresuar se do te fitojne para dhe duke pritur me ankth që të dalin fitues në kazino dhe skedinat qê kane ne dorë.

Kjo eshte Struga me shumë turistë,Struga e kultures,Struga e bukur,që nuk të premton asgjë,pervec papunesise se madhe me kazino dhe bastore pafund!
Edhe largimi me të madhe i qytetarëve nga Struga kap shifrat e frikshme.Janë qindra mijëra që presin një vizë pune për në vendet perëndimore, sidomos nê Gejrmani.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments