Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKazinos i bie zjarri

Kazinos i bie zjarri

Sonte rreth orës 18:00, është djegur kazinoja “Admiral” në një objekt banesor në pjesën e re të Velesit, në lagjen Bagremçe, përcjell KlanM.

Sipas informacioneve fillestare nga SPB Veles, në momentin e rënies së zjarrit nuk ka pasur persona brenda.

Në fikje janë përfshirë dy makina zjarrfikëse nga Velesi dhe rreth njëzet zjarrfikës.

Vendi i zjarrit është siguruar nga policia, për momentin nuk ka rrezik për banesat në pallat dhe ambientet përreth.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments