Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShëndetësiKatër fëmijë me simptoma të gripit janë hospitalizuar në Klinikën për fëmijë

Katër fëmijë me simptoma të gripit janë hospitalizuar në Klinikën për fëmijë

Në Klinikën Universitare për sëmundje të fëmijëve për momentin janë hospitalizuar katër fëmijë me simptome të gripit, njoftojnë nga ky Institucioni shëndetësor publik.

Fëmijët, siç thonë ata, janë midis moshës një deri në shtatë vjeç dhe nuk janë të infektuar rëndë, as edhe në gjendje serioze për jetën.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments