Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKasami: Opozita e bashkuar do të jetë shumë më e fuqishme, BDI-ja...

Kasami: Opozita e bashkuar do të jetë shumë më e fuqishme, BDI-ja do ta ketë të pamundur qeverisjen

Lideri i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami për “Zero Zone” ka folur për bashkëpunimin e opozitës shqiptare në Maqedoninë e Veriut, përcjell TV21.

Ai për median e Shqipërisë tha se opozita e bashkuar do të jetë më e fuqishme dhe Bashkimi Demokratik për Integrim do ta ketë të pamundur të vazhdojë të qeverisë.

“Tash, për herë të parë, me bashkimin e forcave opozitare besojmë që diferenca mes votave të opozitës dhe votave të partive në Qeveri që janë bashkë me BDI-në, do të jetë shumë më të fuqishme edhe në mandate, edhe në vota dhe kjo do ta bëjë të pamundur që BDI të vazhdojë të jetë në Qeveri”, tha Kasami.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments