Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKapet me drogë 29 vjeçari në Kërçovë

Kapet me drogë 29 vjeçari në Kërçovë

Një 29 vjeçar nga Kërçova është arrestuar gjatë ditës së sotme pasi gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, policia gjeti marihuanë dhe sende tjera të jashtëligjshme.

“Më datën 10.12.2022 në NJPB Kërçovë nga liria është privuar B.L. (29) nga Kërçova. Gjatë bastisjes, pas marrjes së urdhërit gjyqësor, e kryer në shtëpinë e tij nga ana e nëpunësve policorë është gjetur marihuanë, makinë thërmuese dhe sende tjera”, thonë nga policia.

MPB njofton se pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të parashtrohet kallëzim përkatës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments