Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKapet drogë në Strugë, arrestohen dy persona

Kapet drogë në Strugë, arrestohen dy persona

Më datë 06.12.2022, rreth orës 14:00 në lagjen “Plitishta” të Strugës, zyrtarë policorë nga MPB Strugë kanë arrestuar 40-vjeçarin O.L. nga Ohri dhe 43-vjeçari G.S. nga fshati i Lakocerej i Ohrit,shkruan Struga Ekspres.

Gjatë kontrollit në në mjetin e pasagjerëve ku ndodheshin O.L. u gjet dhe u konfiskua marihuana, ndërsa te G.S. u gjetën katër shishe me lëng. Ata janë ndaluar në Komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments