Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDy strugan kafshohen nga qentë endacak

Dy strugan kafshohen nga qentë endacak

Më datë 06.12.2022, ora 12:00 në SPB Strugë, 57-vjeçari E.R.C. dhe 80-vjeçari V.V., të dy nga Struga, kanë raportuar se janë kafshuar nga një qen endacak.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Marshal Tito” dhe “Korpusi 15” në Strugë, njofton MPB..

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments