Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKapet drogë në Misleshovë

Kapet drogë në Misleshovë

Me datë 12.04.2023, në ora 16:30 në rrugën lokale në fshatin Misleshovë të Strugës, zyrtarët policorë nga MPB Strugë kanë ndaluar 45-vjeçarin D.V. nga Ohri, shkruan Struga Ekspres.

Gjatë kontrollit në automjetin e tij “Nissan” me targa të Ohrit të cilin e drejtonte i janë gjetur marihuanë dhe një shiringë me lëndë të panjohur. Pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB- Ohër.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments