Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKapet dileri i droges në Çair

Kapet dileri i droges në Çair

Policia e Maqedonisë ka raportuar se ka arestuar 30 vjeçarin F.N nga Çairi i Shkupit për shkak të trafikimit të drogës.

Ai më shumë se 50 të rinj shqiptar i ka mashtruar dhe ju ka dhënë të konsumojnë substanca narkotike.

Policia ka dojse të madhe për të dyshuarin i cili ka qenë shitës me pakicë i drogave heroinë dhe kokainë nëpër rrugët e Shkupit.I dyshuari pas arrestimit gjendet në paraburgim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments