Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFrike ne shkollen fillore,''Bllazhe Koneski''

Frike ne shkollen fillore,”Bllazhe Koneski”

Frike dhe ankth ka patur ne shkollen filllore,”Bllazhe Koneski” ne komunen Aerodrom te Shkupit pasi dyshohej se egzistonte nje bombe brenda ambienteve te shkolles.Policia sot paradite ka marrë informacion për bombë në shkollën fillore “Bllazhe Koneski” në komunën Aerodrom të Shkupit.

SPB Shkup informon se denoncimin e kanë marrë në orën 11 e 10 minuta, pastaj ekipet  e tyre kanë dalë në terren. Nxënësit menjëherë janë evakuuar te tmerruaar nga rasti ne fjale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments