Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiKaluan 3 vite pa profesorin Hamit Merko nga Ladorishti, humanistin e madh...

Kaluan 3 vite pa profesorin Hamit Merko nga Ladorishti, humanistin e madh që nuk u kursye kurrë për nevojtarët

Kujtojmë personalitetet strugane…

Tre vite më parë, një lajm i rëndë pikëlloi dhe tronditi Ladorishtin dhe mbarë Strugën.

Tre vite më parë ndërroi jetë prof.Hamit Merko, profesor i gjermanishtes, i cili ishte dhe humanist i madh dhe besimtar i devotshëm, ishte i dashur për të gjithë komunitetin qē me përkushtim të madh nuk kurseu asgjë për të ndihmuar nevojtarët.

Hamit Merko ndërroi jetë në moshën 49 vjeçare.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments