Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKa përfunduar takimi Ahmeti-Mickoski ja çka u bisedua

Ka përfunduar takimi Ahmeti-Mickoski ja çka u bisedua

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot në orën 13:00 u takua me kryetarin e VMRO DPMNE-së Hristijan Mickoski.
Ky është takimi i parë i Ahmetit me Mickovskin, prej kur ky i fundit erdhi në krye të partisë me të madhe në vend, të cilën deri para pak kohësh e udhëhoqi për gati dy dekada Nikolla Gruevski. Mickoski, paraprakisht është takuar edhe me liderin e LSDM-së dhe kryeministrin Zoran Zaev.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments