Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniKa konkurs për punëtorë nga Maqedonia që duan të punojnë dhe jetojnë...

Ka konkurs për punëtorë nga Maqedonia që duan të punojnë dhe jetojnë në Gjermani (dokument)

Është hapur numër i madh i vendeve të punës për punëtorë nga Maqedonia që duan të punojnë dhe jetojnë në Gjermani, Itali dhe Slloveni, shkruan portali vrabotuvanje. Konkursi është i hapur për qytetarë me pasaportë maqedonase, transmeton Gazeta Lajm.

Që të aplikoni, mjafton të ndani disa minuta, kurse informata shtesë për konkurset mund të gjeni në linqet më poshtë:

Konkurs për punë në Slloveni.
http://www.vrabotuvanje.com.mk/404

Konkurs për punë në Gjermani.

http://www.vrabotuvanje.com.mk/news/OGLASI/pro_select_germanija

Konkurs për punë në Itali.

http://www.vrabotuvanje.com.mk/news/OGLASI/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments