Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri takon mësimdhënësit e shkollës "Nuri Mazari"-Dollogozhdë dhe shkollës "Orhan Xhemaili"-Tatesh...

Jeton Shaqiri takon mësimdhënësit e shkollës “Nuri Mazari”-Dollogozhdë dhe shkollës “Orhan Xhemaili”-Tatesh (FOTO)

📍Ishte kënaqësi për mua që sot në këtë ditë të shenjtë të Ramazanit t’i takoj mësimdhënësit e SHFK “Nuri Mazari” dhe SHFK “Orhan Xhemaili”.

Në atmosferën e këtij muaji fetar, përkujtojmë porosinë e parë hyjnore .

Falemderimet e mia për të gjithë ju arsimdashës, që me zell dhe dëshirë të madhe keni kontribouar me vite të tëra. Vlerësoj shumë mundin dhe veprimtarinë tuaj për edukimin dhe arsimimin e gjeneratave.
Jeton Shaqiri-Ministêr i Arsimit

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments