Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri: Sonte vazhduam takimet tona në Bixhovë, Dobovjan , Belicë, Ladorisht...

Jeton Shaqiri: Sonte vazhduam takimet tona në Bixhovë, Dobovjan , Belicë, Ladorisht dhe Kalisht, faleminderit struganëve për mbështetjen e fuqishme (FOTO)

📍Sonte vazhduam takimet tona në Bixhovë, Dobovjan , Belicë, Ladorisht dhe Kalisht.

Është koha për të përmirësuar jetën e secilit banorë të secilit fshat të Strugës dhe kjo nuk mund të ndodh veçse me 🇪🇺Frontin Europian dhe një president me vizion të qartë si Bujar Osmani.

🙌Faleminderit të gjithë struganëve për mbështetjen e fuqishme që nuk e kursyen asnjëherë 💙

#nr4 #frontieuropian

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments