Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJeton Shaqiri: Me bindje të thellë, ballëhapur ju bëj thirrje të gjithve,...

Jeton Shaqiri: Me bindje të thellë, ballëhapur ju bëj thirrje të gjithve, që pa hamendje ta votoni Bujar Osmanin për president

Me bindje të thellë, ballëhapur ju bëj thirrje të gjithve, që pa hamendje ta votoni Bujar Osmanin për president 4️⃣.

Unë ju siguroj që opsioni më i mirë për president të shtetit është Bujari, sepse e kupton gjuhën e diplomacisë dhe njëkohësisht e di mirë nevojën e qytetarit.

Ashtu siç arriti për një kohë të shkurtë të jetë në qendër të vëmendjes në botë nga roli ministër i punëve të jashtme, secili nga ju e keni vetëdijen se në cilën pozitë do e ngrit shtetin tonë si president shteti.

Për personalitetet si ai duhet me vullnet ta japim përkrahjen për një skenë politike me kapacitet të lartë intelektual.

Përkrahja për Bujar Osmanin është përkrahje për politikanin me kualitet, progresiv, bashkëkohor dhe të arsimuar.

Ky president do të na bëjë krenar, ky president do të na anëtarsojë në Bashkimin Europian sepse mentor e ka strategun e Ballkanit, Ali Ahmetin, themelues i Frontit Europian🇪🇺.

⬇️⬇️⬇️

Nesër dhe pasnesër:
Rrethoni 4️⃣, Bujar Osmani president.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments