Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJeton Shaqiri: Mevmed Halili nga Llabunishti, Arijeta Oda-Alla nga Tateshi dhe Atixhe...

Jeton Shaqiri: Mevmed Halili nga Llabunishti, Arijeta Oda-Alla nga Tateshi dhe Atixhe Ajro nga Ladorishti do të garojnë në zonën numër 5.Nuk mund të garojë çdo kush në Super Ligë, disa me zort garojnë në Ligë Lokale (FOTO)

Bashkimi Demokratik për Integrim ka publikuar edhe emrat e prurjeve të reja në listën e Zonës 5 për Frontin Evropian që do të jenë Mevmed Halili nga Llabunishti dhe Atixhe Ajro nga Ladorishti dhe Arjeta

Jeton Shaqiri shkruan:

“Urime për prurjet e reja në listën e Zonës 5, Suksese Mevmed Halili, Atixhe Ajro dhe Arijeta Oda-Alla!

Nuk mund te garojë çdo kush në SUPERLIGË, disa me zort që garojnë edhe në LIGË LOKALE! 🤭” shkruan Jeton Shaqiri.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments