Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturëJetmir Etemi, këngëtari i talentuar nga Frëngova e Strugës vjen me këngën...

Jetmir Etemi, këngëtari i talentuar nga Frëngova e Strugës vjen me këngën tij të re, “MOJ E BARDHA” (VIDEO)

Këngëtari i talentuar nga Frëngova e Strugës Jetmir Etemi vjen edhe me një super këngë popullore pas suksesit të të dy këngëve “Shumë urime,shumë dëshira” dhe “Eja eja pranë moj, e realizuar nga Ndriçim Musai, i cili orkestroi dhe krijoi muzikën e kësaj kënge.

Këngëtari Jetmir Etemi, tashmë i njohur për publikun shqiptar vjen me një këngë të re “Moj
e bardha ”, e realizuar mjeshtërisht edhe me një videoklip nën kujdesin e produksionit të njohur “LEDI PRODUCTION”.

Këngëtari frëngovar i cili jeton dhe vepron në Zvicër edhe këngën e tretë e ka interpretuar mrekullisht ku pritet që edhe kësaj radhe që publiku shqiptar ta duartrokras ngrohtë.

Kjo është kënga e re “Moj e bardha” e këngëtarit Jetmir Etemi 👇

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments