Saturday, May 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJankulloska del nga burgu

Jankulloska del nga burgu

Ish ministrja e Brendshme, Gordana Jankulloskës sot është liruar nga burgu, përcjell TV21. Lirimi i saj vjen pas vendimit të Gjykatës së Apelit që Jankulloska të lirohet, dhe e njëjta të mos kthehet në burg nëse deri në tetor të vitit të ardhshëm nuk përsërit vepër penale.

Ndryshe, ish-ministrja Jankulloska vuante dënim me burg për rastin “Tanku”, për furnizimin e paligjshëm të Mercedesit të famshëm. Ajo në vitin 2018 dënua me gjithsej 6 vjet burg, ndërsa Gjykata e Apelit paraprakisht ia uli dënimin në 4 vjet./tv21.tv

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments