Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot

Ja si është moti sot

Moti në Maqedoni pritet të jetë me diell, me vranësira të kohëpaskohshme dhe me erë të dobët veriperëndimore
Deri në fund të javës parashikohet një periudhë të motit të qëndrueshëm dhe të thatë me temperatura relativisht të ulëta në mëngjes dhe më të larta gjatë ditës. Nga e premtja në lugina do të ketë kushte për mjegull.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments