Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaJa si e godet qëllimisht me veturë një motoçikletë, 12 muaj burg...

Ja si e godet qëllimisht me veturë një motoçikletë, 12 muaj burg për shoferin (VIDEO)

Mario Bove nga Sussex i Anglisë, e ka goditur qëllimisht me veturë një motoçikletë, duke rrëzuar drejtuesin dhe shoqëruesen e tij, të cilëve u ka shkaktuar lëndime të konsiderueshme.

Për këtë veprim, 63-vjeçari është dënuar me 12 muaj burg, si dhe i është ndaluar vozitja në 30 muajt e ardhshëm.

Ai ishte përplasur qëllimisht në motoçikletë, pasi ngasësi i kishte thënë të shpejtonte, meqë “kishte bllokuar rrugën”.

Megjithëse u largua me shpejtësi, pamjet nga kamerat e sigurisë zbuluan targat e Marcedes C320-shi me çka u identifikua shoferi që shkaktoi këtë aksident.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments