Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa si është moti sot

Ja si është moti sot


Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa në lugina do të ketë mjegull dhe do të jetë më ftohtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 4 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do të jenë në intarval prej 5 deri 10 gradë Celsius.
Gjatë ditëve të ardhshme, parashihet që moti të jetë me diell, ndërsa në fundjavë do të ketë reshje të shiut dhe borës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments