Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShowbizJa si e mbush Vali Corleone tavolinën me 500’she (FOTO)

Ja si e mbush Vali Corleone tavolinën me 500’she (FOTO)

Është Vali Corleone i cili çdo ditë habitë me “pasurinë” që e ka. Këtë herë ai ka mbushur tavolinën me duqë të 500 eurove dhe në mes ka vendosur qaforen me emrin e tij për të dëshmuar se foto është origjinale.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments