Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJa sa viktima dhe sa të prekur me koronavirus ka sot në...

Ja sa viktima dhe sa të prekur me koronavirus ka sot në Maqedoninë e Veriut

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 511 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar në Shkup, 247, Kumanovë-54, Veles-29, Manastir-20, e kështu me radhë. Ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik (ISHP) njoftojnë për 497 pacientë të shëruar dhe 10 të tjerë të cilët e kanë humbur betejën me koronavirusin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments