Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa shqiptar dhe maqedonas kanë votuar në Strugë deri në ora...

Ja sa shqiptar dhe maqedonas kanë votuar në Strugë deri në ora 13:00

Deri në ora 13:00 në fshtrat shqiptar kane dalur 5916, 22.3%,fshatrat maqedone, 888 14.85% në Labunisht, Oktis dhe Podgorcë 1912 15.97%.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments