Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa persona kanë votuar në Strugë deri në ora 15:00

Ja sa persona kanë votuar në Strugë deri në ora 15:00

Deri në ora 15:00 në Strugë dhe rrethinë   kanë votuar gjithsej 28.31%, 14358 votues.

Ky informacion vjen nga KQZ-ja e Maqedonisë.

(Struga Ekspres)

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments