Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa kanë votuar në Veleshtë deri në ora 16:20

Ja sa kanë votuar në Veleshtë deri në ora 16:20

Struga Ekspres mëson se në Veleshtë deri në ora 16:20, kanë votuar 2200 banorë.
Mësohet se në Veleshtë procesi i votimit po vazhdon normalisht dhe se banorët vazhdojnë të votojnë në mënyrë të vazhdueshme.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments