Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa kanë votuar në Strugë dhe rrethinë deri në ora 09:00

Ja sa kanë votuar në Strugë dhe rrethinë deri në ora 09:00

Në Strugë dhe rrethinë deri në ora 09:00 kanë votuar 1468 persona, pra, 2.39 përqind.

Struga dhe fshatrat kanë gjithsej 61.496 votues.

Sot,24 prill 2024, votohet për zgjedhjet presidenciale në RMV, ku kandidojnë gjithsej 7 kandidat, dy nga ata janë shqiptarë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments