Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKosovëJa sa i turpruar u ndje sot Bekim Jashari (video)

Ja sa i turpruar u ndje sot Bekim Jashari (video)

Bekim Jashari u revoltua tej mase kur nuk u kendua himni kombetar

Bekim Jashari: Ndihem i turperuar dhe i ofenduar sot qe nuk po kendohet himni kombetar,dhe nuk jam aspak krenar para jush qe po gjendem ketu,turp-perfundon Bekim Jashari (video)

http://www.youtube.com/watch?v=fXKp6pzmRCU

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments