Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiJa sa gropa ka rruga Strugë-Qafethanë! Shoferët të zemëruar me "Makedonia Pat"...

Ja sa gropa ka rruga Strugë-Qafethanë! Shoferët të zemëruar me “Makedonia Pat” (FOTO)

Rruga magjistrale Strugë -Qafethanë është kthyer në një tmerr të vërtetë për shoferët e makinave!Ata çdo moment duhet ti anashkalojne gropat e tmerrshme që janë krijuar në këtë magjistrale që lidhë dy shtete Maqedoni-Shqipëri,shkruan Struga Ekspres.
Shoferët e makinave ankohen çdo ditë dhe duke u shprehur se ankesat e tyre depertojnë vetëm në vesh të shurdhër dhe asesi tek institucionet perkatëse.
“Jemi duke shkatërruar makinat tona çdo ditë, gropat e mëdha shihen kudo,Makedonia Pat duhet ti sanojë sa më shpejtë këto gropa.Ne paguajmë për të shkatërruar makinat tona?!”, shprehet i revoltuar një banor i Ladorishtit.
Ja si është katandisur rruga Strugë-Qafethanë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments